Balící technika

Značení krabic je důležitou součástí nejen při automatizaci přepravy balíku mezi distribučními centry, ale také pro označení vnějších obalů používaných při přepravě výsledných produktů jakéhokoliv průmyslu až k zákazníkovi. Naše zařízení disponují možností potisku různymi typy čárových kódů, které dále mohou sloužit ke sledování konkrétního balení až ke svému cílovému zákazníkovi.

Příklady použití

  • Potisk různých typů krabic (papírových, lepenkových nebo dřevěných)
  • Pásky
  • Různé druhy fólií (senážní, smršťovací apod.)

Nabízíme potisk všech druhů obalů, které slouží pro přepravu výrobku do distribičních center, maloobchodu a velkoobchodu. Spolu s našimi partnery pro Vás vždy zajistíme to nejlepší řešení na trhu.


Inkoustové značení výrobku

Naše nabídka disponuje řešením inkoustového značení výrobků, pomocí obou zmíněných technologií, založených na velmi spolehlivých produktech japonské společnosti Hitachi. Spolu s originálními náplněmi jsme Vám schopni nabídnout vysokou kvalitu a spolehlivost kontinuálního značení Vašich výrobků.

Zjistit více

Značení výrobku laserem

Pokud preferujete značení pomocí laserových technologií, nabízíme Vám výkonný bezúdržbový laser pro každodenní použití. Praktický a minimalistický design zaručí snadnou integraci ve Vaší výrobě.

Zjistit více

Máte otázky?

Zavolejte nám! Naši obchodníci jsou připraveni odpovědět na vaše otázky.

+420 773 586 751

Spojte se s námi