Kosmetika a farmaceutický průmysl

Při výrobě kosmetiky, léku a jiných zdravotnických prostředků je vyžadováno dodržení nejpřísnější regulace a omezení. Zároveň je zde kladen velký důraz na hygienu a čistotu prostředí. Nabízíme Vám tedy řešení, které bude splňovat veškeré tyto nároky a zároveň zajistí spolehlivý proces potisku ve Vaší výrobě. Naše zařízení disponují možnostmi, které Vám pomohou s integrací pro dosledování výrobku pro značení šarže, data spotřeby, ale také různými typy čárových kódů.

Příklady použití

  • Přímé značení obalu konkrétního výrobku
  • Označení vněšího obalu nebo krabice, ve kterém je produkt dále distribuován dodavatelům

Nabízíme řešení postavené na roky ověřených technologiích. Spolu s našimi partnery pro Vás vždy zajistíme to nejlepší řešení.


Inkoustové značení výrobku

Naše nabídka disponuje řešením inkoustového značení výrobků, pomocí obou zmíněných technologií, založených na velmi spolehlivých produktech japonské společnosti Hitachi. Spolu s originálními náplněmi jsme Vám schopni nabídnout vysokou kvalitu a spolehlivost kontinuálního značení Vašich výrobků.

Zjistit více

Značení výrobku laserem

Pokud preferujete značení pomocí laserových technologií, nabízíme Vám výkonný bezúdržbový laser pro každodenní použití. Praktický a minimalistický design zaručí snadnou integraci ve Vaší výrobě.

Zjistit více

Máte otázky?

Zavolejte nám! Naši obchodníci jsou připraveni odpovědět na vaše otázky.

+420 773 586 751

Spojte se s námi